לעצב פנטהאוז – לשלב נכון בין פרמטרים שונים

דירת פנטהאוז מאופיינת במרחב פנימי וחיצוני גדול בדרך כלל וממוקמת בגובה רב יחסית מפני הקרקע המאפשר נקודת מבט רחוקה אל עבר האופק. המרחב הפיסי הנתון יכול להוות השראה לעיצוב הדירה אשר באפשרותו אף להעצים את תחושת המרחב וזאת באמצעות תכנון עיצובי מקצועי המסתייע בכלי עיצוב שונים.

פעמים רבות נעשה קישור מחשבתי אוטומטי בין פנטהאוז לעיצוב המשדר יוקרה היות ודירות פנטהאוז אכן יקרות יותר מדירות רגילות. אולם אין זה הכרח המציאות. עיצוב פנטהאוז יכול להסתמך על כל סגנון עיצובי שהוא, בהתאם לרצונותיו, מאווייו וטעמו של הדייר. המרחבים הניבטים מן החלונות עקב המיקום הגבוה של הדירה מעניקים נופך נוסף לעיצוב עצמו.

לא לשכוח לעצב את מרפסת הפנטהאוז

אחד היתרונות הגדולים של מגורים בדירת פנטהאוז הוא המרפסת הנלווית אליה שממנה ניתן להביט אל האופק ואל המרחבים השונים הפרוסים למרגלות המבנה. לרב מדובר במרפסת רחבת ידיים ולעיתים אף יותר מאחת. ניתן ומומלץ מאוד להעניק דגש מיוחד לעיצוב המרפסת, לדוגמה: בחירת ריהוט מפנק ואיכותי כגון כסאות שניתן לשכב ולשבת עליהם, שולחן לאכילה, מתקני משחק למבוגרים ולילדים ועוד. כמו כן כדאי לתת דגש גם על שילובה של צמחיה מגוונת בעציצים/ אדניות/ גינה מובנית וכן גופי תאורה המעניקים את קסמם בשעות החשכה.

כיצד לבחור מעצב/ת פנים לעיצוב הפנטהאוז

בטרם נבחר מעצב פנים המציע שירותי עיצוב פנטהאוזים מומלץ לעיין בתיק העבודות שהוא מציע ואף לכתת רגלים ולבקר במספר פרויקטים שתכנן, במידה וכמובן זה אפשרי. כמו כן מומלץ להיעזר במעצב בעל ניסיון בעיצוב דירות פנטהאוז שהינו מורכב ושונה מעיצוב דירות רגילות. מעצב אשר מעורה ובקיא בחידושים המוצעים כל העת ואשר מבקר בתערוכות בתחום העיצוב יוכל להציע הרבה מאוד מידיעותיו וחוויותיו והעושר התכנוני הגדול שלו.

בונים פנטהאוז או משפצים דירת פנטהאוז קיימת? זקוקים לשירותי עיצוב פנים בהתאמה מלאה? אם כן, בוכהלטר, עיצוב פנים ואדריכלות, הוא הכתובת הנכונה עבורכם. לסקירת שירותי הסטודיו, לחצו כאן, ולקבלת פרטים נוספים בטלפון, צרו קשר ב – 052-7715026

Share on facebook
Share on google
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on pinterest